Fenerbahçe Transferleri ve kara borsa hakkında çalışmalar yürüten Başkan Ali Koç’un uzunca bir süredir planladığı konu artık hayat geçirilmeye başlandı. Hem transfer hem bilet satışları ile ilgili gelişmeleri yazımızda detayları açıklayacağız.

 

Fenerbahçe Transferleri

 

Fenerbahçe’de bir süredir konuşulan transfer planları uzun çalışmalar sonucunda resmiyet kazandı. Sar-lacivertliler Ümraniye spor ve Gaziantep FK galibiyetlerinden sonra takım için önemli gelişmelere imza atmak üzereler.

Bildiğiniz üzere Fenerbahçe Adana Demirspor da oynayan milli savunmacı olarak bilinen Samet Akaydın’ı kadrosuna dahil etti. Özellikle sol bek takviyesi olarak Jorge Jesus’un ısrarla istediği Jayden Oosterwolde ile görüşmeler başladı. Tabi ki bu görüşmeler haftalar sürdü anlaşmak hiç kolay olmadı. Jayden Oosterwolde ile görüşmeler olumlu olmasına rağmen kulüpler bir türlü pazarlıkta anlaşamadılar.

 

Fenerbahçe Transferleri - prensbet-giris

 

Haftalar sonra beklenen sevindirici haber geldi. Fenerbahçe Transferleri için son noktaya geldi Parma ve Fenerbahçe bonservis bedeli 7 milyon euro olarak anlaşmaya vardılar. Bu haber taraftarları ve kulüp üyelerini çok sevindirdi. Nihayet sonuca bağlanan anlaşma sonunda rahat bir nefes alındı.

 

 

Fenerbahçe Transferleri – Gustavo Henrique kadro dışında mı?

 

Takıma ısrarla sol bek takviyesi isteyen Jorge Jesus transferi olan Gustavo Henrique artık takım için önemini yitirmek üzere. Gustavo Henrique ayrıca Flamengo’dan Jorge Jesus’un eski öğrencisi idi. Takıma Samet Akaydın’ın gelmesi Gustavo’yu devre dışı bırakmaya yetti. En son Gaziantep ve Ümraniye maçlarında takım kadrosunda yoktu. Galatasaray derbisinde 45 dakika sahada kalarak dikkatleri üzerine çeken topçu için yolun sonu görünüyordu. Hatta ünlü futbolcu Rize ile olan karşılaşmada kulübede bekleyerek oyuna alınmadı.

Gustavo Henrique - prensbet-giris

Gustavo Henrique ‘nin ikinci sezonda Türkiye Futbol Federasyonu’na gidecek listede bulunmayacağı çok yüksek bir ihtimal gibi durmaktadır. Bildiğiniz gibi Luan Peres bir sakatlık geçirmiş ve uzun süredir karşılaşmalarda bulunamamıştı. Jorge Jesus oyuncunun sağlık durumuna göre 29 yaşındaki Gustavo’nun hakkında ileriye dönük kararlar verecek. Söylentilere göre Gustavo’nun listenin dışında kalması halinde Bruma’nın adının listeye eklenmesi durumu söz konusu. Bildiğiniz üzere kanat mevkiinde oynayan Portekizli futbolcu Bruma 4 milyon 250 bin Euro bonservis karşılığında takıma alınmıştı. Listeye ilk yazılacak isim gibi görünüyor.

Prensbet Giriş adresinden istediğiniz takımın maçı için bahis kuponu oluşturmaya başlayın.

 

Ali Koç planladı ve dediğini yaptı!

 

601 kişinin kombine biletleri iptal oldu. Başkan Ali Koç’un uzun zamandır rahatsızlık duyduğu ve peşinde olduğu konu da artık son noktaya geldi.

Fenerbahçe Transferleri - Ali Koç - prensbet_giris

Fenerbahçe kulübü uzun ve uğraştırıcı takip sonrasında 601 adet kombine kartın iptalini gerçekleştirdi. Kulüp, sezon başında kötü niyet ile alınan kombine biletleri kâr karşılığı devredip bundan kazanç sağlayanlar olduğu tespit etti. Yetkililerin açıklamaları şu şekilde ; “Bu kişilerin çoğu bu sezon bir tek maç izlememiş. Fenerbahçe Kulübü’nün kombine biletlerini alıp daha sonra devir yoluyla satarak kazanç sağlayan kişilerdir. Bu şahıslar titiz bir takip sonucunda tek tek tespit edildi. Kim olduğuna bakmadan kombine biletleri iptal edildi. Bu kişilere bundan sonra kombine satışı da yapılmayacak”.

Son olarak Ali Koç bu konu ile ilgili “Karaborsa büyük sıkıntı. Bir maçta 5 bin 800 adet bilet devri gerçekleştiriliyor. Adam 3-4 maça geliyor, geri kalan kombinesini devrediyor. Gerekli tespitleri yaptık ve bu olayı minimize edecek konuma getirdik.” diyerek bilgi vermişti.

Prensbet Güncel linkini tıklayarak adres değişikliğinden haberdar olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir